Informacja o dodatkowym naborze, ludzie wypełniający wniosek

Zachęcamy do udziału w DODATKOWYM konkursie dotacyjnym Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY w powiecie wejherowskim. Informujemy, że pojawiła się kolejna szansa wzięcia udziału w “dogrywce” AKUMULATORA SPOŁECZNEGO!

DLA KOGO?
Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu wejherowskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.

KIEDY?
Nabór wniosków trwa od 20 września do 11 października 2021r.

NA CO?
W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie na działania ze strefy pożytku publicznego (mini – grant do 1000 zł lub grant do 6000zł)

JAKI JEST TERMIN REALIZACJI PROJEKTÓW?

Projekty mogą być realizowane w okresie od 18 października do 15 grudnia 2021r.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: www.witkac.pl , wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. UWAGA: Wnioski składa się wyłącznie w wersji elektronicznej za pomocą generatora. Szczegóły znajdą Państwo w Regulaminie.

Regulamin konkursu DO POBRANIA TUTAJ.

Bieżące informację znajdziecie także na stronie www.akumulatorspołeczny.pl

Masz pytania dotyczące konkursu lub realizacji projektów? Potrzebujesz pomocy w obsłudze generatora wniosków? Chcesz skonsultować swój pomysł lub umówić się na doradztwo indywidualne?

Zachęcamy do korzystania z możliwości konsultacji – nasi animatorzy pomogą dopracować Wasze wnioski.

Kontakt z lokalnym Operatorem :

Ksenia Stochaj (Fundacja Dla Was, Rumia)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 500 203 456